PATERA, Niemcy, Wilhelm Binder, Schwäbisch Gmünd,pocz. XX w.

1,770.00

Srebro, próba 800, waga 339 g, 9,5 x 35 x 22,5 cm
Puncowanie: 10033, półksiężyc, korona, 800, WTB