Leon WYCZÓŁKOWSKI

PORTRET PROF. KONSTANTEGO LASZCZKI, 1922

Litografia, papier; 18 x 17 cm (kompozycja)
Sygnowany z płyty: LWyczół; l.d.: Tablica XXIX. Litografia kredką
Stan: Zaplamienia papieru