Henryk HAYDEN

MARTWA NATURA Z DZBANKIEM I FILIŻANKź, 1968

Litografia; 38 x 46,5 cm
Sygnowana ołówkiem p.d.: Hayden 1968, l.d.: epreuve d`artiste