303. CHŁOPIEC Z KOSZEM WINOGRON, Saksonia, Miśnia, 2 poł. XIX w.

850.00

Porcelana, farby naszkliwne, złocenia, wys.12,5 cm
Sygnowany kobaltem podszkliwnie: skrzyżowane miecze; czerwoną farbą naszkliwnie: 17; ryta: 112; wyciskiem: 32
Cena wywoławcza 600
Estymacja 800 – 1000

Aukcja 231, 13 kwietnia 2024r.