CHŁOPIEC W OSIEMNASTOWIECZNYM STROJU, Turyngia, XIX / XX w.

360.00

Porcelana, farby naszkliwne, wy. 10.7 cm
Sygnowany niebieska farba naszkliwnie, złocenie: f; wyciskiem: ryta: 1931; wyciskiem: dwa przenikające się kwadraty
Stan: naprawiana ręka