277. KARAFKA, Saksonia Drezno, H.Mau, ok. 1920

500.00

Szkło bezbarwne, lazurowane kobaltowym, szlifowane, oprawa srebro, próba 800, wys. 32 cm
puncowanie: H.Mau Dresden, półksiężyc, korona, 800
Cena wywoławcza 500
Estymacja 600 – 700

Aukcja 231, 13 kwietnia 2024r.