258. PAPIEROŚNICA, Polska, Warszawa, 1921-31

400.00

Srebro, próba 3, wewnątrz złocona, waga 134,4 g; 10 x 7,5 cm
Na wieczku aplikacja: monogram AZ
Puncowanie: 3, głowa w chuście, W; JG
Stan: niesprawny zatrzask
Podarowana przez Anielę Żebrowską Jerzemu Bargielskiemu jako prezent zaręczynowy
Cena wywoławcza 400
Estymacja 500 – 600