252. TRZY PODSTAWKI, Niemcy, Schwabisch Gmund, Wilhelm Binder, XX w.

1,000.00

Srebro, próba 835, waga 109,6 g, śr. 10 cm
Puncowanie: półksiężyc, korona, 835 WTB
Cena wywoławcza 500
Estymacja 600 – 700

Aukcja 231, 13 kwietnia 2024r.