222. TALERZ, Niemcy, Berlin, Eugen Marcus, na rynek rosyjski, pocz. XX w.

1,800.00

Srebro, prób 875, waga 518 g, sr. 28 cm
Puncowanie: Eugen Marcus / MF875 półksiężyc, korona / 84
Cena wywoławcza 1800
Estymacja 2200 – 2500