215. TALERZ, Śląsk, Wrocław, Julius Lemor, pocz. XX w.

2,200.00

Srebro, próba 800, waga 748 g, śr. 35 cm
Puncowanie: półksiężyc, korona, 800 JAL Lemor Breslau 1610
Cena wywoławcza 2200
Estymacja 2700 – 3000