TALERZ, Śląsk, Wrocław, Julius Lemor, pocz. XX w.

2,640.00

Srebro, próba 800, waga 748 g, śr. 35 cm
Puncowanie: półksiężyc, korona, 800 JAL Lemor Breslau 1610