206. SZEŚC ŁYŻECZEK, Estonia, Tallin, ok. 1975

600.00

Srebro, próba 875, czerpaczki złocone, waga 116,5 g, dł. 14 cm
Puncowanie: TJ5; З, gwiazdka z sierpem i młotem, 875
Cena wywoławcza 600
Estymacja 800 – 1000