600.00 zł
Srebro, próba 875, czerpaczki złocone, waga 116,5 g, dł. 14 cm Puncowanie: TJ5; З, gwiazdka z sierpem i młotem, 875 Cena wywoławcza 600 Estymacja 800 – 1000
Katalog Aukcyjny