2,000.00 zł
Litografia, wypełniony piórem, papier; 39 x 59 cm
Rysował Jan Skotnicki, lit. A. Pruszyński Kraków
Stempel: Komenda Głowna Legionów Polskich; podpisy: szef sztabu komendy podpułkownik Leon Berbecki; Komendant Legionów pułkownik Stanisław Szeptycki
Stan: ubytki, zadarcia, zażółcenie, zaplamienie papieru
Cena wywoławcza 2000
Estymacja 4000 – 5000