170. PATENT CHORĄŻEGO JÓZEFA LASONIA, Komenda Główna Legionów Polskich, 01.03.1917

2,000.00

Litografia, wypełniony piórem, papier; 39 x 59 cm
Rysował Jan Skotnicki, lit. A. Pruszyński Kraków
Stempel: Komenda Głowna Legionów Polskich; podpisy: szef sztabu komendy podpułkownik Leon Berbecki; Komendant Legionów pułkownik Stanisław Szeptycki
Stan: ubytki, zadarcia, zażółcenie, zaplamienie papieru
Cena wywoławcza 2000
Estymacja 4000 – 5000