500.00 zł
DOPROWADZENIE, 1929
Tusz, piórko, akwarela, papier; 28 x 32 cm
Sygnowany p.d.; Gustaw Rogalski / 1929
Stan: ubytki
Siedzący z lewej to kapitan Józef Lasoń
Cena wywoławcza 500
Estymacja 600 – 700