157. Henryk HERTZ-BARWIŃSKI

800.00

WACŁAW SIEROSZEWSKI W MUNDURZE 1 PUŁKU UŁANÓW LEGIONÓW POLSKICH, 1916

Litografia, papier; 24 x 18 cm (w świetle p-p)
Sygnowany p.d.: WK; l.d.: Klimontów w maju 1915; p.g.: Sieroszewski
Z: Woyska polskiego konterfektow gładkich 20…. Serya 1. Nakład 3. Kraków,1916 (Litografia W. Krzepowski), tbl. 19
Cena wywoławcza 800
Estymacja 1000 – 1200