138. Zofia EGGERS POLAKOW

700.00

BRATKI W PORCELANOWYM WAZONIE

Olej, pilśnia; 31,5 x 38,5 cm
Sygnowany l.d.: Z. Eggers Polakow
Cena wywoławcza 500
Estymacja 800 – 1000

Aukcja 231, 13.04.2024r.