125. Brunon NASTAŁY

500.00

TANCERKA, 2006

Olej, płótno naklejone na tekturę; 18 x 13 cm (w świetle p-p)
Sygnowany p.d.: Brunon; l.d.; 2006

Absolwent Liceum Technik Plastycznych im. Antoniego Kenara w Zakopanem. Studiował na Wydziale Rzeźby ASP w Warszawie w pracowniach L. Nitschowej i M. Wnuka. Uprawiał malarstwo, rysunek, rzeźbę, zajmował się konserwacją dzieł sztuk. Wieloletni pedagog i konsultant artystyczny na Ogólnopolskich Warsztatach Plastycznych. Brał udział w wystawach zbiorowych i warsztatach, a także wystawiał indywidualnie. Brał udział w wystawie Artbarbakan 1999.
Cena wywoławcza 500
Estymacja 700 – 800

Aukcja 231, 13.04.2024r.