400.00 zł
SANIE PRZED GANKIEM
Akwarela, papier; 26 x 37 cm
Sygnowany l.d.: nieczytelnie
Na odwrocie drukowana nalepka: J. Wadowski, Warszawa Marszałkowska 121 / Skład Farb i Przyborów Malarskich
Oprawiony
Cena wywoławcza 400
Estymacja 500 – 600