500.00 zł
Obudowa porcelana, farby naszkliwne, złocenie, wys. 30,5 cm, tarcza emaliowana, mechanizm o naciągu sprężynowym, regulator wahadłowy, bicie godzin i półgodzin
Sygnowany na mechanizmie: S. Marti & C / Medaille Bronze
Stan: ubytki
Cena wywoławcza 500
Estymacja 1000 – 1200