378. ZEGAR KOMINKOWY, Francja, Paryż, Samuel Marti, 2 poł. XIX w.

500.00

Obudowa porcelana, farby naszkliwne, złocenie, wys. 30,5 cm, tarcza emaliowana, mechanizm o naciągu sprężynowym, regulator wahadłowy, bicie godzin i półgodzin
Sygnowany na mechanizmie: S. Marti & C / Medaille Bronze
Stan: ubytki

Cena wywoławcza 500

Estymacja 1000 – 1200