CUKIERNICA, Austria, Wiedeń, Trietsch, 1857

5,400.00

Srebro, próba 13, wewnątrz złocona, waga 668 g; 15,5 x 18 x 13 cm
Puncowanie: T & Co; cecha Wiednia z literą A, próbą 13 i datą 1857