SIEDEM ŁYŻECZEK, Polska, Lwów, Władysław Buszek, 1923-31

960.00

Srebro, próba 3, waga 201 g, dł. 15 cm
Puncowanie: czterolistna koniczyna; w kształcie baryłki 3, głowa w chuście, V; W. Buszek
Wyryte: SZ