TACKA Z PUTTAMI PRZY KLATCE, Niemcy, Bad Kissingen, Simon Rosenau, k. XIX w.

1,440.00

Srebro, próba 800, waga 302 g, śr. 23,5 cm
Puncowanie: półksiężyc, korona, 800, korona nad literami SR