ZESTAW W STYLU ROKOKOWYM, Niemcy, Bad Kissingen, Simon Rosenau, k. XIX w.

1,176.00

Srebro, próba 800, waga 245,8 g, mlecznik wys. 9 cm, cukiernica dł. 13,5 cm, szczypce 8,5 cm
Puncowanie: półksiężyc, korona, 800, SR pod koroną
Szczypce dobrane