IKONA ŚWIĘTY MIKOŁAJ CUDOTWÓRCA, Rosja, po 1908

2,160.00

Tempera, deska, okład srebrny, próba 84, ramka złocona, drewniany kiot z drzwiczkami obwiedzionymi mosiężną listwą; ikona 13,5 x 11 cm, kiot 23 x 17,5 cm
Puncowanie: głowa w kokoszniku, nieczytelna cecha złotnika

Kategorie: , ,