176. Jerzy KOSSAK

10,000.00

UŁAN POJĄCY SIWKA Z CEBRZYKA, 1936

Olej, tektura; 30 x 40 cm
Sygnowany śr. d.: Jerzy Kossak / 1936
Na odwrocie słabo widoczny stempel autorski z numerem piórem: herb Kos; wokół: Jerzy Kossak Kraków pl. Kossaka 4 / Nr 707

Żółte otoki na rogatywkach miały pułki ułanów 3, 8, 14, 17, 27 oraz strzelców konnych 9 i 10.
Cena wywoławcza 10000
Estymacja 13000 – 15000