151. Elżbieta RADZIKOWSKA

325.00

WELCOME TO POZNAŃ

Akwaforta, akwatinta, papier; 20,5 x 14,5 cm (odcisk płyty)
Sygnowany ołówkiem pod ryciną: „Welcome” c3 E. Radzikowska
Dedykacja autorska na odwrocie
Oprawiony
Cena wywoławcza 300
Estymacja 400 – 500