200.00 zł
ZASZNUROWANA
Akwaforta, akwatinta, papier; 29,7 x 19,5 cm (odcisk płyty)
Sygnowany ołówkiem pod ryciną: „Zasznurowana” e.a. E. Radzikowska
Oprawiony
Cena wywoławcza 200
Estymacja 500 – 600