200.00 zł
DZIWNY ŚWIAT SNÓW
Litografia barwna, papier; 31 x 41,5 cm (arkusz)
Sygnowany ołówkiem pod ryciną: 24/60 Reinhold
Stan: zbrudzenia, ślady złożenia
Cena wywoławcza 200
Estymacja 600 – 700