341. Reinhoud d’HAESE

200.00

DZIWNY ŚWIAT SNÓW

Litografia barwna, papier; 31 x 41,5 cm (arkusz)
Sygnowany ołówkiem pod ryciną: 24/60 Reinhold
Stan: zbrudzenia, ślady złożenia

Cena wywoławcza 200

Estymacja 600 – 700