108. Jan LEBENSTEIN

900.00

TERAKOTA

Litografia barwna, papier; 33,5 x 24 cm
Sygnowany ołówkiem l.d.: 87/100 Lebenstein
Oprawiona
Cena wywoławcza 900
Estymacja 1200 – 1500