Wiesława KWIATKOWSKA

7,537.56

RUBINOWY KRÓL, 1996

Olej, płótno, oprawa autorska, 89,5 x 75 cm (z ramą)
Sygnowany p.d.: 1996 / Sława Kwiatkowska; na odwrocie: Rubinowy Król / z cyklu: Klejnoty / Wiesława Kwiatkowska / Warszawa 1996