Rysownik warszawski

720.00

STRONA ZAKRZEWSKIEGO RYNKU STAREGO MIASTA, po 1928

Ołówek, akwarela, kredki, papier; 27 x 19 cm
Sygnowany p.d.; WZa(…)
Oprawiony