035. M. HOŁYŃSKI

400.00

PEJZAŻ LETNI Z PARĄ PRZY STUDNI, 1923

Olej, płótno; 38 x 64 cm
Sygnowany p.d.: M. Hołyński 1933
Cena wywoławcza 400
Estymacja 600 – 800