Jan OLCZAK

1,200.00

NOC, 1913

Olej, tektura; 19 x 24 cm
Sygnowany p.d.: J. Olczak
Na odwrocie dwie nalepki wystawowe TZSP Warszawa: 1. No22893 Autor Jan Olczak / Tytuł Noc , Rodzaj dzieła olejny / cena 30 Własność data nadesłania 26 II 1919; 2. Towarzystwo Zachęty Sztuk Pięknych w Królestwie Polskim / Salon jesienny 1913 r. / Autor Jan Olczak / Tytuł dzieła Noc / Rodzaj dzieła olejny / cena Rb 30 / podpis Jan Olczak
Wystawiany: TZSP, Warszawa, Salon Wiosenny 1913