SZEŚĆ NOŻYKÓW DO OWOCÓW Z PODSTAWKĄ, Polska, Warszawa, Fraget, Norblin; Niemcy, Geislingen, WMF, pocz. XX w.

360.00

Plater na nowym srebrze, mosiądzu i cynie, wys. podstawki 18,7 cm, nożyki 16 cm
Puncowanie na podstawce: M MF; na 2 nożykach: NorbliniSkaBM; na 3 nożykach: Warszawa Fraget Plaque
Podstawka w formie putta trzymającego obręcz