4,000.00 zł
Porcelana, farby naszkliwne, wys. cłk. 49 cm, śr. podstawy 39 cm
Sygnowana kobaltem podszkliwnie: herb dzielony w pas, wyciskiem: 815; 4, 53; 818; fioletową farbą naszkliwnie: 07; 9
Stan: rozstępy wypałowe, przetarcia szkliwa
Cena wywoławcza 4000
Estymacja 5000 – 6000