WAZA MALOWANA W RÓŻE, Austria, Wiedeń, 1815

4,800.00

Porcelana, farby naszkliwne, wys. cłk. 49 cm, śr. podstawy 39 cm
Sygnowana kobaltem podszkliwnie: herb dzielony w pas, wyciskiem: 815; 4, 53; 818; fioletową farbą naszkliwnie: 07; 9
Stan: rozstępy wypałowe, przetarcia szkliwa