513. Dariusz KALETA

600.00

KWITNĄCA ŁĄKA, 1996

Olej, tektura; 19 x 38 cm
Sygnowany p.d.: Dariusz Kaleta

Cena wywoławcza 600

Estymacja 1000 – 1200