323. KORKI DO BUTELEK Z SECESYJNĄ OPRAWĄ I PODSTAWKĄ, Niemcy, Geislingen, WMF, pocz. XX w.

300.00

Plater, wys. 13,5 cm
Sygnowany: 58; strus/ WMF ; gwiazdka, B; 1/0; OX
Cena wywoławcza 150
Estymacja: 300 – 400

Aukcja 228, 16.12.2023