107. Ignacy ZYGMUNTOWICZ

20,000.00

KUROPATWY

Olej, płótno; 68,5 x 115,5 cm
Sygnowany p.d.: I. Zygmuntowicz

Cena wywoławcza 20000

Estymacja 30000 – 35000