20,000.00 zł
KUROPATWY
Olej, płótno; 68,5 x 115,5 cm Sygnowany p.d.: I. Zygmuntowicz
Cena wywoławcza 20000
Estymacja 30000 – 35000
Katalog Aukcyjny