Franz IFFLAND

6,000.00

TENIS, 1894

Brąz patynowany, marmur; wys.: figurka dziewczynki – 15 cm,
figurka chłopca – 15,5 cm,
Sygnowane na podstawie: figurka dziewczynki: F. Iffland, 1894; figurka chłopca: F. Iffland
Stan zachowania: brak rakiet