345. ZEGAR KOMINKOWY, Francja, Bracia Japy i Adnet, k. XIX w.

1,125.00

Alabaster, brąz złocony; 47 x 34 x 11 cm; mechanizm o naciągu sprężynowym, regulator wahadłowy, bicie godzin i półgodzin
Sygnowany na tarczy: Adnet Fils a Vertus; na mechanizmie: wokół legii honorowej Japy Freres G Med D’Honn; B….Paris; 4657

Cena wywoławcza 1125

Estymacja 1800 – 2000

Aukcja 229, 02.03.2024