PATERA, Czechy, Karlsbad, Moser, ok. 1930

600.00

Szkło fioletowe, dekoracja oroplastyczna (fryz z amazonkami), złocenie, wys. 17, śr. 18 cm
Sygnatura ryta: Made in / Cecho Slovakia / Moser / Karlsbad
Stan: przetarcia, zarysowania, szczerbka