203. CUKIERNICA, Rosja, Paweł Fiedorowicz Sazikow, 1835

12,000.00

Srebro, próba 84, wewnątrz złocone, waga 714 g; 17 x 23 x 11,5 cm
Puncowanie: św. Jerzy / 1835; 84; Сазиковъ, Н . Д / 1835

Cena wywoławcza 12000

Estymacja 15000 – 18000