526. F. von HUGO

1,400.00

MŁYN O ZACHODZIE SŁOŃCA, pocz. XX w.

Olej, płótno, 38,5 x 56 cm
Sygnowany p.d.: F. v. Hugo
Na odwrocie nieczytelna nalepka wystawowa

Cena wywoławcza 1400

Estymacja 2000 – 2500