FILIŻANKA DO HERBATY, Japonia, poł. XX w.

360.00

Porcelana, farby naszkliwne, wys. 4,5 cm, śr. spodka 13 cm
Sygnowany czerwoną farbą naszkliwnie, ideogramami japońskimi: Nippon