PUZDRO, Francja, Limoges, XX w.

600.00

Porcelana, nadruk podmalowany, złocenie, śr. 13 cm
Sygnowany zielonym drukiem podszkliwnym: Limoges / France; złotym naszkliwnym: Porcelaine d’Art / Limoges / France