ZESTAW W TYPIE CAPODIMONTE, XX w.

1,800.00

Porcelana, relief biskwitowy, farba naszkliwna, złocenie, w składzie talerz (śr. 25,5 cm), dwa talerzyki (śr.15,5 cm), cukiernica z pokrywką (wys. 15,5 cm), dwie filiżanki (6,5 cm), spodek (14 cm)
Sygnowane złotym drukiem naszkliwnym: korona / Cx / 30