KOSZ Z MOTYWEM WINOROŚLI, Saksonia, Miśnia, XX w.

1,440.00

Porcelana, farby naszkliwne, złocenia; 32,5 x 21,5 cm
Sygnowane kobaltem podszkliwnie: skrzyżowane miecze; naszkliwnie: Made in Germany; wyciskiem: �0; 87; E138