OSIEM TALERZY MALOWANYCH W KWIATY, Saksonia, Miśnia, 1 poł. XX w.

1,920.00

Porcelana, farby naszkliwne, złocenie, śr. 11,7 cm
Sygnowany kobaltem podszkliwnie: skrzyżowane miecze, dwa z kropka między głowniami, 5 z dwoma szlifami, 1 z czterema szlifami