ZEGAREK SPEZIMATIC, Niemcy, Glashütte, ok. 1960

1,260.00

Złocony, na rękę; 40 x 37 mm z datownikiem
Sygnowany na tarczy: Glashütte / Spezimatic / 26 Rubis ; na kopercie: Gub / Edelstahlboden / Stossgesichert / Plaque 14 karat / Wassergeschutz / Made in Germany / 340439 / skrzyżowane młotki / PW 25