ZEGAREK CELLINI, naśladownictwo Rolexa

360.00

Na rękę, złocony, śr.32 mm
Sygnowany na tarczy korona, Rolex / Geneve / Cellini; na kopercie: korona / Rolex; Water Resistant Stainless Steel