WAZA DO CHŁODZENIA WINA, Polska, Warszawa, Norblin, XIX / XX w.

2,160.00

Plater na mosiądzu, wys. 28 cm
Puncowanie: Norblin & Co Galw; Warszawa; N; 1975
Wyryty monogram: HG